Авто­ве­бі­нар

Маєте цікавий матеріал – зробіть з нього ідеальний вебінар, позбавлений будь-яких недоліків, а далі змусьте його працювати на вас навіть під час відпустки.

Що це?

Автовебінар – це технологія, яка дозволяє повністю або частково автоматизувати проведення вебінарів без безпосередньої участі ведучого. Це ефективний маркетинговий інструмент, який здобув свою популярність завдяки перевагам, які він забезпечує.

Як це працює?

  1. Оберіть вебінарну кімнату і зазначте основні параметри: ведучого, країну і часовий пояс.
  2. Налаштуйте розклад.
  3. Завантажте відео для камери.
  4. Вкажіть події для вебінару, тобто дії, які відбуватимуться у кімнаті під час вебінару.
  5. За бажанням можете додати віртуальних учасників.

Які переваги використання?

Суттєва економія часу. Вам не потрібно проводити однаковий вебінар кожного разу.

Зручність для користувачів. Оскільки автовебінар можна проводити щоденно або декілька разів на день слухачам буде легше обрати найкращий час для участі в вебінарі.

Допомагає збільшити клієнтську базу. Зазвичай участь в автовебінарі є безкоштовною, що, у свою чергу, приваблює клієнтів.

Забезпечує постійний дохід. Коли ви працюєте над створенням нових проектів, і у вас немає часу на проведення вебінарів, саме автовебінари будуть підтримувати продажі.

Потрібна пауза для відпочинку і пошуку нових ідей, хочете максимально використати можливості вебінарної кімнати або плануєте цикл безкоштовних тренінгів?
За допомогою функції автовебінарів ви можете організувати все на найвищому рівні.

Зворотний дзвінок
Технічна підтримка
У вас увімкнено AdBlock або інший модуль для блокування реклами. Тому ви не бачите вікно Онлайн-консультанта на нашому сайті. Радимо вимкнути модуль або додати сайт myownconference.com.ua до списку виключень.
Онлайн консультант
Чат