Говоримо Flash прощавай! Важливе оновлення в MyOwnConference

no flash

Сервіс вебінарів MyOwnConference повністю відмовився від технології Adobe Flash Player! Тепер ані ведучі, ані учасники не мусять встановлювати і налаштовувати Flash для виходу в ефір.

Читати далі «Говоримо Flash прощавай! Важливе оновлення в MyOwnConference»

Чому вебінари не працюють? 15 причин втечі учасників

вебінар не працює

Ви все ж наважилися проводити вебінари, але де ж ці обіцяні й такі бажані натовпи учасників, неймовірне зростання продажів і інші бонуси? Чому вебінари не працюють, а учасники тікають, не встигнувши стати вашими клієнтами?

Читати далі «Чому вебінари не працюють? 15 причин втечі учасників»

Як просувати вебінари на Facebook? 15 кроків успішної реклами

просувати вебінари на facebook

Неважливо, чи любите ви соцмережі, чи ненавидите їх. У будь-якому випадку, ви можете, і навіть повинні навчитися просувати вебінари на Facebook. Кількість користувачів Фейсбуку вже перевищує 2 млрд, а це означає, що ваш пост або реклама мають усі шанси потрапити до стрічки вашої цільової групи. Завдяки Facebook можна збільшити впізнаваність вашої компанії чи продукту. Читати далі «Як просувати вебінари на Facebook? 15 кроків успішної реклами»

Як підготувати перший вебінар. Короткий мануал

перший вебінар

Сьогодні ми б хотіли поділитися з вами порадами про те, як підготувати вебінар, якщо вам раніше ніколи не доводилося це робити, а зараз маєте якнайшвидше з усім розібратись. Тому ми попросили Катю з відділу підтримки клієнтів MyOwnConference розказати, якими мають бути головні кроки підготовки вебінару.

Читати далі «Як підготувати перший вебінар. Короткий мануал»

Мобільний додаток для проведення вебінарів

В MyOwnConference триває низка оновлень. Цього разу ми випустили новий мобільний додаток. Програма дозволяє проводити вебінари на планшетах Apple iPad.

Читати далі «Мобільний додаток для проведення вебінарів»

Система вебінарів: тонкощі вибору

Система вебінарів

Сучасний інтернет вже неможливо уявити без вебінарів — онлайн-аналога навчальних конференцій та семінарів. Вони впевнено увійшли у систему маркетингу і продажів уже багатьох компаній. Але особливо добре вебінари зарекомендували себе у системі дистанційного навчання.

Читати далі «Система вебінарів: тонкощі вибору»

Партнерська програма MyOwnConference

партнерка

А чи ви знали, що у нас є партнерська програма? Ми пропонуємо вам отримувати бонуси за кожного нового користувача (реферала), якого ви приведете в MyOwnConference. Кожного разу коли залучений користувач буде вносити плату за користування сервісом, на ваш акаунт буде зараховуватись 10% від суми поповнення.

Читати далі «Партнерська програма MyOwnConference»

Команда для проведення вебінару

команда для вебинара

Якщо ви хоч би раз проводили вебінар, то добре розумієте, що підготовка кожного заходу вимагає багато часу і зусиль. Потрібно все спланувати, підготувати слайди, налаштувати вебінарну кімнату, запросити учасників і зайнятися рекламою. І яке ж це щастя, коли у вас є команда, що допоможе з усім впоратись!

Читати далі «Команда для проведення вебінару»

Вебінари для вищих навчальних закладів: способи застосування

вебинары и вузы

Навіть якщо ви не брали участь в останніх конференціях присвячених онлайн-освіті, то напевне самі вже побачили, що вебінари впевнено ввійшли до системи дистанційної освіти. Вони давно зарекомендували себе як інструмент для проведення майстер-класів, онлайн-тренінгів і семінарів, корпоративного навчання працівників через інтернет.

Читати далі «Вебінари для вищих навчальних закладів: способи застосування»

Планування вебінару не для чайників

организация вебинара

Детальне планування вебінару, власне як і кожного іншого заходу, дозволяє значно спростити організацію, зберегти час і збільшити ефективність кожного кроку. Спочатку ми плануємо заходи з підготовки до вебінару, а потім його просування. Нижче знаходиться список дій для кожного з цих етапів.

Читати далі «Планування вебінару не для чайників»