Партнерська програма MyOwnConference

партнерка

А чи ви знали, що у нас є партнерська програма? Ми пропонуємо вам отримувати бонуси за кожного нового користувача (реферала), якого ви приведете в MyOwnConference. Кожного разу коли залучений користувач буде вносити плату за користування сервісом, на ваш акаунт буде зараховуватись 10% від суми поповнення.

Читати далі

Команда для проведення вебінару

команда для вебинара

Якщо ви хоч би раз проводили вебінар, то добре розумієте, що підготовка кожного заходу вимагає багато часу і зусиль. Потрібно все спланувати, підготувати слайди, налаштувати вебінарну кімнату, запросити учасників і зайнятися рекламою. І яке ж це щастя, коли у вас є команда, що допоможе з усім впоратись!

Читати далі

Вебінари для вищих навчальних закладів: способи застосування

вебинары и вузы

Навіть якщо ви не брали участь в останніх конференціях присвячених онлайн-освіті, то напевне самі вже побачили, що вебінари впевнено ввійшли до системи дистанційної освіти. Вони давно зарекомендували себе як інструмент для проведення майстер-класів, онлайн-тренінгів і семінарів, корпоративного навчання працівників через інтернет.

Читати далі

Планування вебінару не для чайників

организация вебинара

Детальне планування вебінару, власне як і кожного іншого заходу, дозволяє значно спростити організацію, зберегти час і збільшити ефективність кожного кроку. Спочатку ми плануємо заходи з підготовки до вебінару, а потім його просування. Нижче знаходиться список дій для кожного з цих етапів.

Читати далі

Онлайн-тестування. Виводимо інтернет-курс на новий рівень

Online test

Сьогодні ми без перебільшення можемо стверджувати, що системи онлайн-тестування зробили справжню революцію в навчанні. Саме вони допомогли вдосконалити оцінювання знань студентів. Тепер викладачам набагато легше проводити екзамени та слідкувати за результатами і прогресом своїх учнів. Вже давно минули часи, коли вчитель мав створювати кожен тест власноруч, записувати результати до журналу та вираховувати середній бал. Сучасні системи онлайн-тестування допомагають слідкувати за прогресом кожного учня без складних підрахунків. Самі ж інструменти для створення онлайн-тестів стають дедалі зрозумілішими і зручнішими як для учнів, так і для викладача.

Читати далі

Сервіси відеоконференцій

Зараз на ринку існує величезна кількість сервісів, які можуть допомогти вам організувати відеоконференцію або будь-який інший захід онлайн. Але як зробити правильний вибір і вибрати найліпшу програму, яка б відповідала усім вимогам і цілям? Сьогодні ми розглянемо 7 найбільш популярних сервісів, серед яких, сподіваємося, ви знайдете той, що найбільше вам пасуватиме.

Читати далі

Програма для вебінарів

програма

Все частіше нас може спіткати необхідність проведення вебінару чи іншого заходу через інтернет. Це може бути навчальний курс, тренінг для персоналу, майстер-клас, нарада або щось інше. Для кожного з цих випадків вам потрібна програма для вебінарів. У цій статті ми розглянемо основні критерії, за якими варто вибирати сервіс для онлайн-зустрічей, а також дамо перелік найбільш популярних і якісних програм, які представлено на ринку.

Читати далі

Сервіси для створення презентацій

Програми для презентацій

Утримати увагу слухачів важко без гарної та цікавої презентації У цій статті ми зібрали найпопулярніші програми для створення презентацій і порівняли їх ключові характеристики. Сподіваємося, що наведена інформація допоможе вам вибрати для себе найкращий сервіс, не втрачаючи дорогоцінного часу.

Читати далі

Як підготуватись до вебінару

pidgotovka

Учасників на вебінар зібрано, обладнання вибрано, презентація готова. Але це ще не все. Що потрібно зробити безпосередньо перед заходом, щоб зустріч пройшла гладко і продуктивно? Ми підготували для вас список, який допоможе звернути увагу на різні моменти підготовки до вебінару і нічого не оминути.

Читати далі

Історія вебінарів

webinar_history
Вебінари або онлайн-семінари стали невіднятною частиною нашого життя. Але мало хто замислювався над історією вебінарів: коли та де вони виникли, що було їм передувало. Тому сьогодні пропонуємо вам відправитися в екскурс цією дивною технологією.

Читати далі

« Попередні пости

MyOwnConference - надійна платформа для проведення вебінарів, тренінгів та онлайн-конференцій.