Як написати ідеальний сценарій вебінару?

ідеальний сценарій вебінару

Презентація підготовлена? Чудово! Аудіовізуальний матеріал підібраний? Теж добре. Якісне обладнання і платформа для вебінарів є. Але чогось не вистачає …

Вам необхідно зачепити учасника вітальною промовою, не дати йому нудьгувати в середині вебінару і правильно завершити онлайн-зустріч. Ні, танці з бубном тут не допоможуть. Стане в нагоді грамотний сценарій вебінару, без якого не обходиться жодна успішна онлайн-зустріч.

Читати далі «Як написати ідеальний сценарій вебінару?»

Ваш акаунт MyOwnConference під ще більшим захистом

двоетапна аутентифікація

З початком карантинів по всьому світу з’явився підвищений інтерес до відеоконференцій. Не тільки у викладачів, студентів і співробітників компаній. Хакери та просто несумлінні люди зацікавилися можливістю злому вебінарних кімнат. Почастішали ситуації пов’язані з крадіжками чужих даних. А на відеоконференції стали потрапляти не запрошені учасники.

Читати далі «Ваш акаунт MyOwnConference під ще більшим захистом»

Безкоштовний тарифний план для проведення вебінарів і онлайн-занять від MyOwnConference

Безкоштовний тарифний план

Коли ми плануємо проведення онлайн заходів, нам необхідно переконатися, що все пройде гладко. Саме тому так важливо обираючи сервіс для вебінарів все добре протестувати. І ми не втомлюємося про це нагадувати у наших статтях. Забезпечити стабільний і швидкий інтернет, кілька разів перевірити обладнання і провести тестовий вебінар з колегами або друзями – це той обов’язковий мінімум, який може врятувати вас від більшості небажаних сюрпризів.

Читати далі «Безкоштовний тарифний план для проведення вебінарів і онлайн-занять від MyOwnConference»

Втомилися від того, що користувачі скаржаться на вашу розсилку? Інструкція, як не потрапити в СПАМ

Інструкція, як не потрапити в СПАМ

Існує безліч причин, через які ваше запрошення на вебінар або інша розсилка може бути позначена як спам. Це і ключові слова, які потрапляють під спам-фільтр, і неправильний HTML-код, і просто погано налаштована електронна скринька. Пропонуємо розглянути основні причини, через які ваші листи потрапляють до спаму. 

Читати далі «Втомилися від того, що користувачі скаржаться на вашу розсилку? Інструкція, як не потрапити в СПАМ»

Де провести вебінар у 2021 році? Огляд популярних майданчиків

Де провести вебінар

Усе частіше перед нами стає необхідність проведення вебінару чи іншого заходу через інтернет. Це може бути навчальний курс, тренінг для персоналу, майстер-клас, нарада або щось інше. Для кожної з цих потреб необхідна програма для вебінарів. 

У цій статті ми розглянемо основні критерії, за якими варто вибирати сервіс для онлайн-зустрічей, а також дамо перелік найбільш популярних і якісних програм, які представлено на ринку. 

Читати далі «Де провести вебінар у 2021 році? Огляд популярних майданчиків»