10 причин проводити вебінари цієї осені

проведення вебинару

Осінь – традиційна пора початку навчання. При чому, за парти сідають не лише школярі та студенти. Дорослі теж починають активно відвідувати курси, тренінги, семінари. То ж чому не використати цей час для проведення вебінарів? Ми знайшли десять аргументів на користь проведення онлайн-семінарів цієї осені.

1. Вебінари збільшують базу потенційних клієнтів

Люди із задоволенням відвідують безкоштовні вебінари. Реєстрація на захід дозволить вам отримати e-mail, ім’я, телефон користувача. Ці дані – прекрасний початок для майбутньої маркетингової кампанії, оскільки у вас буде аудиторія, яка точно зацікавлена ​​у вашій пропозиції.

2. Демонструють вашу компетентність

Ви можете як завгодно рекламувати свій товар і послугу, красномовно описуючи їх позитивні якості. Але слухачі, перш ніж стануть вашими клієнтами, повинні перейнятися довірою до вас. На вебінарі дайте слухачеві хоч невеликий, але реальний результат вирішення його проблеми. Це допоможе підкреслити ваш професіоналізм і компетентність.

3. Розповідають про ваш товар і послуги

У вас є продукт або ідея, які ще не так популярні, як хотілося б? Вебінар – це гарний спосіб розповісти людям про ваш продукт. Давайте дивитися правді в очі – далеко не всі люблять читати довгі і одноманітні статті, які більше схожі на рекламу. У свою чергу, вебінари – це можливість поділитися з аудиторією знаннями і ненав’язливо розповісти про свою пропозицію. Будьте корисні слухачам, допомагайте їм і можете не сумніватися – їх інтерес до вашої пропозиції зросте в рази.

4. Вебінари продають

Коли потенційні клієнти побачать вас “в обличчя”, їм набагато легше буде зважиться на покупку. А промокод або цікава пропозиція тільки підштовхне учасників до цього.

5. Просувають ваш бренд

Вебінар допоможе просунути ваш бренд серед глядачів. Завдяки регулярним онлайн-зустрічам, у вас є можливість створити певне враження у слухачів про себе і сформувати позитивне ставлення. Регулярне проведення вебінарів зробить ваш бренд більш популярним і впізнаваним, що дуже важливо.

6. Дозволяють краще зрозуміти вашу аудиторію

Завдяки процесу реєстрації, ви зможете зібрати багато корисної інформації про ваших потенційних клієнтів. Спілкування з учасниками під час самого заходу – цінна можливість зрозуміти свою аудиторію, її проблеми, страхи і бажання, що буде незамінним для подальшої маркетингової діяльності.

Наприкінці виступу обов’язково залишайте контактну інформацію, щоб слухачі могли безпосередньо зв’язатися з вами.

7. Вебінари навчають
Багатьом людям краще сприймати інформацію візуально, через зображення і образи. Статті, книги можуть тільки словесно описати, але не можуть наочно показати, що часом просто необхідно людям з візуальним типом сприйняття. Якщо ви пропонуєте якусь техніку або предмети, що вимагають великої кількості різних кроків у застосуванні, то вебінар – це відмінний спосіб перетворити звичайну інструкцію у наочний посібник.

8. Піднімають ваш авторитет
Якщо ви найманий співробітник – то досвід проведення вебінарів, зазначений в резюме, вигідно відрізнить вас від колег. Для компанії онлайн-семінари – можливість підігріти інтерес клієнтів і підняти рейтинг. Чим більше і якісніше ви будете проводити онлайн-семінари, тим більше люди зможуть отримати інформації про вас або вашу компанію. Це і є вірний шлях до того, щоб негайно підняти свій авторитет, викликати довіру та підвищити інтерес до вашої продукції.

9. Вчать виступати публічно
Багато людей бояться виступати перед публікою. Проведення вебінарів допоможе подолати цей страх. Спілкуючись з людьми за допомогою інтернету, ви відчуваєте себе більш надійно і впевнено.

10. Проводити вебінари простіше, ніж вам здається

Для проведення вебінару вам не обов’язкові ексклюзивні знання або кандидатський ступінь. Ви можете поділися зі слухачами власним досвідом. Технічні вимоги до проведення вебінарів мінімальні – це комп’ютер з виходом в Інтернет, гарнітура і хороший сервіс вебінарів.

Розпочніть підготовку до вебінару з безкоштовної реєстрації в MyOwnconference. Більше 50 сучасних функцій, гнучкі тарифи , надійна технічна підтримка дозволять вам проводити вебінари на першокласному рівні.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0