Як обрати найкращий час для вебінару

data-i-vrema-dlya-webinara

Одні дослідження стверджують, що вебінари в понеділок і п’ятницю користувачі відвідують гірше, ніж в інші дні тижня. В інших опитуваннях погана відвідуваність відзначається у вівторок. Ми в MyOwnConference впевнені, що люди відвідають вебінар навіть увечері в п’ятницю, якщо побачать в ньому цінність. Проте вивчили дослідження та зробили власні висновки.

Виберіть день тижня

За результатами опитування компанії ON24, в середу і четвер по 28% користувачів готові відвідати вебінар. У п’ятницю в передчутті вихідних тільки 7% опитаних погодилися відвідати вебінар. У вихідні відвідуваність вебінару ще гірша – на захід погодилися прийти 2% опитаних.

Відвідуваність вебінару залежить від часу доби. В обідню перерву та після 7 вечора трансляцію відвідає різна кількість гостей. За дослідженнями ON24, оптимальний час 11.00 – його обрали 22% користувачів, о 8 ранку на вебінар прийде вдвічі менше людей (9%).

Заплануйте вебінар на основі опитувань

Дослідження не враховують особливостей вашої аудиторії, тематики вебінару. Скажімо, вебінари з менеджменту більш охоче відвідають у робочий час, а по фотографії – увечері. Тому найкращий спосіб дізнатися, який час оптимально для вашої аудиторії – запитати в участників. Створіть опитування в Google або SurveyMonkey та відправте посилання на нього по email. Або включіть поле з часовими інтервалами на сторінці попередньої реєстрації на вебінар.

Визначити найкращий час можна і експериментальним шляхом – провести вебінар в різний час і дні тижня, а потім вивчити статистику.

Враховуйте часові пояси

Вебінари відвідують люди з Києва або Нью-Йорка, Москви або Лондона. Тому, плануючи вебінар, враховуйте різницю в часі.

Прив’язуйте онлайн-захід до часової зони організатора. Виняток – якщо учасники живуть в одному часовому поясі, а ви – в іншому.

Звірте час з учасниками

Користувачі можуть забути про різницю в часі. Допоможіть учасникам з’ясувати, о котрій годині почнеться вебінар в їх часовому поясі.

За допомогою Google можна дізнатися час в будь-якому місті. Вкажіть в пошуковому рядку «час» та назву міста. Перед результатами пошуку Google покаже поточний час в конкретному населеному пункті.

chas-u-ternopoli

Скористайтеся результатами досліджень або проведіть опитування серед аудиторії, щоб визначити з датою заходу. Змініть час вебінару та збільшіть відвідуваність заходу на кілька відсотків.

Сохранить

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0