Що таке вебінар?

webinar

Вебінар – це презентація, лекція, семінар або тренінг, організований за допомогою веб-технологій. Це фактично аналог традиційного семінару, тільки проводитися він дистанційно, через Інтернет. Вікіпедія дає таке визначення вебінару – різновид веб-конференції, проведення онлайн-зустрічей або презентацій через інтернет у режимі реального часу.

Головною особливістю вебінарів є інтерактивність – тобто можливість обговорювати, відправляти, отримувати інформацію в режимі реального часу.

Основні можливості вебінарів:

  • трансляція відео та аудіо;
  • можливість завантаження та перегляду презентацій та відео;
  • текстовий чат;
  • електронна дошка;
  • опитування та голосування;
  • демонстрація екрану робочого столу доповідача;
  • запис трансляції для подальшого перегляду.

З кожним роком вебінари набувають все більшої популярності завдяки доступності як для доповідачів, так і для учасників. Вебінари перетворюють проведення конференцій і нарад у зручний процес. Будь-яка людина може проводити та брати участь у вебінарі, не покидаючи робоче місце або перебуваючи вдома, у відрядженні або відпустці. Вам більше не потрібно турбуватися про оренду залу, переїздах. Провести конференцію можна в кілька кліків!

Організувати вебінар просто – для цього не потрібно встановлювати додаткові програми або спеціальне обладнання. Щоб розпочати веб-конференцію, достатньо мати комп’ютер з виходом в Інтернет, звуковою картою, колонками і мікрофоном. А це означає, що практично у всіх сучасних комп’ютерів вже є все необхідне. Крім того, Вам не потрібно володіти ніякими специфічними технічними знаннями. Якщо ви вмієте користуватися пошуковими системами або переглядати відео на YouTube, то провести вебінар Вам під силу.

Для організації якісної та ефективної трансляції вам потрібно ретельно вибрати вебінарну кімнату, де ви будете проводити свої заходи, і гарнітуру. Але слід пам’ятати, що ретельно обране обладнання для вебінару – ще не запорука успіху. Вебінар – це відповідальний захід, який вимагає серйозної підготовки і певних навичок оратора.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
0