Як записати вебінар на комп’ютер?

Як записати вебінар

Багато ведучих та учасників вебінарів задаються питанням, як записати вебінар на комп’ютер. Це не дивно, оскільки відеозапис можна розіслати колегам та учасникам, які не змогли відвідати вебінар, використовувати як інструмент маркетингу, переглядати в зручний час тощо.

Програми для запису вебінарів

Для ведучих вебінарів

MyOwnConference

Сервіс вебінарів з можливістю запису трансляції. Використовуючи цей сайт, вам не доведеться завантажувати та встановлювати спеціальні додаткові програми на комп’ютер. Провести онлайн-захід та записати його ви зможете за допомогою одного і того самого сервісу. Використовуючи вбудовані системи запису, ви запишете не тільки звук трансляції, а й все те, що відбувається на екрані.

Особливості MyOwnConference:

 • не вимагає установки на комп’ютер
 • працює в будь-якій операційній системі та браузері
 • безперервний запис до 3-х годин
 • усі записані відео зберігаються в сервісі протягом 30 днів
 • записані вебінари доступні для перегляду онлайн та завантаження в формат mp4.

Для учасників вебінарів

Audacity

Дозволяє записувати тільки звук з мікрофону. Простий редактор дозволяє вирізати зайві моменти або додати додаткові ефекти. Запис можна зберігати в різних форматах. Програма підтримує російську мову інтерфейсу та будь-які операційні системи.

Camtasia Studio

  Особливості програми:

 • записує звук та відео
 • інструменти для редагування дозволяють видозмінювати відео – робити надписи, додавати анімації та ефекти
 • зберігає відео в різних форматах
 • записане відео можна додавати в YouTube безпосередньо з Camtasia Studio
 • підтримка HD-відео.

Web Stream Recorder

Web Stream Recorder – проста у використанні програма для збереження потокового аудіо та відео в режимі реального часу. У програми є 2 суттєвих недоліки:

 • сумісна тільки з Windows
 • розширений функціонал платний.

 

Як записати вебінар, використовуючи MyOwnConference?

Записати вебінар за допомогою MyOwnConference просто. Нижче наведена покрокова інструкція, як зробити запис вебінару на комп’ютер.

Крок 1: Увійдіть в вебінарну кімнату

Увійти в кімнату можуть тільки зареєстровані в системі MyOwnConference користувачі. Якщо у вас немає облікового запису, зареєструватися ви зможете за посиланням.

Крок 2: Запишіть вебінар

Для того, щоб почати запис вам потрібно натиснути на кнопку “записати”, розташовану вгорі екрану.

записати вебінар на компютер
Після чого на екрані відобразиться відлік запису.

Якщо вам потрібно припинити запис, просто натисніть на кнопку ще раз. У діалоговому вікні, що з’явиться, вам необхідно підтвердити ваші дії.

Після завершення запису файл відправляється на конвертацію. Цей процес проходить в автономному режимі і не вимагає будь-якої участі з вашого боку. Швидкість конвертації буде залежати від розміру файлу та завантаженості серверу.

Крок 3: Завантажте запис на комп’ютер

Після конвертації відео буде доступним для скачування з вашої панелі управління. Вам необхідно в розділі записи обрати потрібні вам файли та зберегти їх на комп’ютер. Крім того, записаний захід буде доступний для перегляду онлайн.

Якщо у вас ще залишилися питання з приводу того, як записати вебінар на комп’ютер, зверніться в нашу службу підтримки для отримання більш детальної інформації.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
0