Мобільний додаток MyOwnConference

mobile-app

MyOwnConference випустив мобільний додаток для смартфонів і планшетів. Відтепер слухати вебінар, переглядати презентацію, спілкуватися в чаті можна по дорозі на роботу або у відрядженні. Додаток доступний для пристроїв на базі андроід і iOS.

Завантажити свіжу версію програми MyOwnConference можна за посиланнями:

Мобільний додаток MyOwnConference дозволяє брати участь в вебінарах з будь-якої точки світу. Для роботи з додатком необхідно підключити мобільний пристрій до інтернету. Ми рекомендуємо використовувати мережу зі швидкістю від 1 МБ в секунду.

Як увійти на вебінар?

Введіть посилання на кімнату, яке вам надали організатори вебінару. Вказувати можна посилання повністю (наприклад, https://go.myownconference.ru/ru/myconference/) або останню його частину — myconference.

Потім укажіть ім’я та прізвище. Організатори вебінару можуть також запитати ваш email:

mobilniy-dodatok

Увійти на вебінар можна за допомогою облікового запису в соціальній мережі Facebook, ВКонтакте, Twitter або іншої запропонованої.

Як користуватися додатком?

У нижній частині екрану представлені 3 вкладки: чат, презентація, вихід. Чат дозволяє спілкуватися з ведучим і колегами. Презентація відображає все те, що відбувається на вебінарі — показ екрану, слайдів, відео. Вкладка «вийти» дозволяє залишити вебінар.

dodatok-myownconference

Чат

Тут відображаються повідомлення ведучого і учасників вебінару. Щоб написати повідомлення в чат, натисніть на значок клавіатури, розташований в нижній частині екрану.

Повідомлення ведучого вебінару виділяються червоним, а ваші повідомлення — зеленим, як і в основній версії MyOwnConference.

Презентація

Тут можна переглядати слайди презентації, відеоролики, екран комп’ютера, які ведучий демонструє під час вебінару.

Додаток реагує на зміну положення екрану (вертикально/горизонтально), що зручно для перегляду вебінару.

З мобільним додатком MyOwnConference не доведеться пропускати вебінари, навіть якщо немає доступу до комп’ютера. Коментарі та зауваження щодо мобільного додатку пишіть на contact@myownconference.com.

Сохранить

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0