Партнерська програма MyOwnConference

партнерка

А чи ви знали, що у нас є партнерська програма? Ми пропонуємо вам отримувати бонуси за кожного нового користувача (реферала), якого ви приведете в MyOwnConference. Кожного разу коли залучений користувач буде вносити плату за користування сервісом, на ваш акаунт буде зараховуватись 10% від суми поповнення.

Як можна використовувати реферальні бонуси?

10% від суми, яку внесе реферал, буде перераховано у дні використання вашого актуального тарифного плану. Уявімо, що ви користуєтеся пакетом за €30 (тоді один день користування для вас коштує €1), а ваш реферал купує пакет вартістю €40. Ваш бонус становитиме 10% від вартості покупки реферала (€4), це означає, що ви отримаєте 4 дні додатково до вашого тарифного плану.

Чудово ще й те, що цей вид бонусів діє від моменту першої оплати і нараховується кожного разу, коли користувач, якого ви запросили, буде платити за користування сервісом.

Що потрібно, щоб взяти участь у реферальній програмі?

Умови участі у нашій партнерській програмі:

1. Ви маєте бути клієнтом MyOwnConference.

2. Користувач, якого ви запросили, реєструється на сервісі вебінарів MyOwnConference за допомогою вашого партнерського посилання.

3. Ваш реферал переходить на платний тарифний план.

Що таке реферальне посилання?

Реферальне або партнерське посилання — це посилання на сайт, у якому зашифровано унікальний ідентифікатор користувача. За допомогою цього посилання ви можете запрошувати нових клієнтів. Людина, що скористається вашим реферальним посиланням, стає вашим рефералом або залученим користувачем, а ви за це отримуєте винагороду.

Де знайти моє реферальне посилання?

Щоб знайти своє реферальне посилання, увійдіть до панелі керування та виберіть розділ Партнерка.

Партнерка

Що робити з партнерським посиланням?

Виділіть і скопіюйте ваше партнерське посилання. Потім вставте його у тексті листа чи в іншому повідомленні. Для вашого реферала реєстрація проходитиме у звичний спосіб, але щоб партнерська програма спрацювала, він має зареєструватися саме за допомогою вашого партнерського посилання. Тобто скопіювати його та вставити до паска адреси браузера, перейти на сторінку реєстрації та зареєструватись. Увага! Посилання не можна змінювати.

Як я дізнаюся, хто зареєструвався за мої посиланням?

У розділі Партнерка є список рефералів, де ви побачите усіх користувачів, які зареєструвалися за допомогою вашого партнерського посилання, а також їх статус.

реферали

Текстові банери для залучення рефералів

Окрім того ви можете користуватися готовими текстовими банерами, щоб збільшити кількість реєстрацій за вашим партнерським посиланням. Просто вставте таку фразу у себе на сторінці в соціальних мережах чи на сайті, до статті чи огляду, в коментарі або листі. Ви можете змінити текст такого банера, але не змінюєте адреси посилання.

Де можна розмістити реферальне посилання?

Реферальне посилання можна відправити конкретній особі в особистому повідомленні або розмістити на будь-якому сторонньому сайті (коментарі, форуми). Ефективним буде вставляти посилання в своїх постах про вебінари у соцмережах, в блозі чи на сайті.

Скористайтеся з можливостей реферальної програми

Розповідаючи про сервіс MyOwnConference, ви не тільки допоможете вибрати чудову платформу для проведення вебінарів, але і самі постійно будете отримувати приємні бонуси.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *