Сервіси відеоконференцій

Зараз на ринку існує величезна кількість сервісів, які можуть допомогти вам організувати відеоконференцію або будь-який інший захід онлайн. Але як зробити правильний вибір і вибрати найліпшу програму, яка б відповідала усім вимогам і цілям? Сьогодні ми розглянемо 7 найбільш популярних сервісів, серед яких, сподіваємося, ви знайдете той, що найбільше вам пасуватиме.

1. MyOwnConference

Сервіс відеоконференцій, який підтримує 15 мов. Завдяки цьому можна легко організувати як міжнародні, так і місцеві онлайн-заходи.

У веб-конференції можуть одночасно брати участь до 1500 осіб. Але за індивідуальним запитом можна проводити і більш масштабні заходи з аудиторією до 5 тисяч учасників. Слухачі можуть приєднатися до зустрічі практично з будь-якого пристрою (Mac, PC, iPad, iPhone, Android).

Окрім проведення трансляцій з MyOwnConference можна показувати презентації та відео, демонструвати екран і переписуватись у чаті. Можна провести опитування, малювати на слайдах і записувати зустріч. Особливо зручно, що запис трансляції можна завантажити на YouTube одразу з особистого кабінету.

Якість зображення і звук під час проведення відеоконференції дуже високі. Розробники використовують широку мережу серверів і дата-центрів по всьому світу, щоб платформа працювала стабільно, без збоїв та затримок.

MyOwnConference пропонує 3 види тарифів: разові, щомісячні та річні. Ціна залежатиме від кількості учасників, які відвідають конференцію. Вартість мінімального разового тарифу стартує від 319 гривень (€9.95), а вже за 704 гривні (€21.99) можна користуватися платформою протягом місяця без обмежень. Зручно, що не зважаючи на ціну тарифу, ви отримуєте повний набір інструментів, навіть для найдешевшого варіанту. Тестовий період триває 30 днів.

2. WebEx

Один з найбільш відомих сервісів для проведення веб-конференцій було створено 1995 року корпорацією Cisco.

Програма дозволяє проводити різноманітні онлайн-зустрічі: інтернет-наради, відеоконференції, онлайн-тренінги та семінари. Для цього у WebEx є великий набір функцій: від показу презентацій до онлайн-дошки для спільних записів.

Користуватись сервісом нескладно, якщо ви знаєте англійську. Налаштувати усе можна за півгодини. WebEx є зручною програмою і для слухачів. Для участі у відеоконференції їм не потрібно попередньо реєструватись або встановлювати програму на комп’ютер.

Вартість пакету становить від $24 до $49 на місяць в залежності від кількості учасників.

3. GoToMeeting

Продукт практично є аналогом Webex. Сервіс GoToMeeting від компанії Citrix Online вийшов на ринок 2008 року. Функції цих двох програм подібні: обидві дозволяють створювати відео- і аудіоконференції, ділитися файлами, спілкуватись у чаті, записувати зустрічі.

Окрім проведення трансляції, програма дозволяє спільно працювати над документами і матеріалами. Організатор зустрічі може надати віддалений доступ до свого робочого столу, клавіатури та миші. Учасники можуть під час відеоконференції робити помітки у документі, зберігати та завантажувати матеріали або вивчати роботу програм.

GoToMeeting інтегрується з Outlook. Завдяки цьому можна планувати зустрічі у календарі та відправляти запрошення до слухачів.

У програми є всього 3 тарифи: на 10, 50 і 100 учасників, які коштують відповідно $19, $29 і $49 на місяць. Але для того, щоб мати весь набір функцій, які пропонує GoToMeeting, доведеться заплатити за найдорожчий тарифний план. Перед тим, як платити за програму, можна протягом 14 днів користуватись пробним безплатним тарифом, щоб зрозуміти, чи цей сервіс вас влаштовує.

4. Anymeeting

Програма AnyMeeting чітко розділює поняття вебінарів і відеоконференцій. Для кожного з цих заходів у платформи є свої можливості, тарифи і реєстрація.

AnyMeeting дозволяє проводити веб-конференції у HD-якості. До того ж ані учасники, ані організатор не мусять встановлювати жодних додаткових програм на своєму комп’ютері. Все працює через браузер.

До основних доступних функцій належать показ робочого столу, відео і презентацій PowerPoint, чат, email-розсилка, статистика відвідин. Також є можливість записувати трансляцію. Завдяки цьому усі, хто не зміг взяти участь у зустрічі, можуть переглянути її запис.

Тарифні плани на проведення вебінарів стартують від $78, на проведення відеоконференцій — від $18 на місяць. Пробний період — 14 днів. От тільки для того, щоб ним скористатися, доведеться одразу вказати дані платіжної карти.

5. Join.me

Більшість сучасних програм для відеоконференцій працюють у браузері. Однак трапляються винятки. Наприклад, Join.me, яку і учасникам, і ведучим потрібно встановлювати на комп’ютер або мобільний пристрій.

Якщо порівнювати з іншим сервісами, Join.me надає мінімальний набір можливостей. Головні функції платформи — це демонстрація екрана і режим відеоконференції. Також ви можете планувати зустрічі, залишати позначки на віртуальній дошці, відправляти персональні посилання.

З Join.me можна проводити конференції навіть у дорозі завдяки мобільному додатку, який працює на iPad, iPhone і Android-пристроях. Заходи, що відбуваються за допомогою смартфона, не поступаються відеоконференціям, які проводяться на комп’ютері. Тільки важливо дотримуватись певних умов: мати стабільний інтернет, якісну гарнітуру та гарне освітлення.

На сайті Join.me запропоновано 2 види платних тарифних планів: Pro, вартістю $20 за місяць для 50 учасників і Business, за $30 щомісячно на 250 учасників. Є також безплатний тариф з обмеженими можливостями.

6. Google Hangouts

Google Hangouts — це інструмент для проведення веб-конференцій від корпорації Google. Сервіс дозволяє організовувати онлайн-наради, відеоконференції і просто спілкуватися у відеочаті.

Google Hangouts широко інтегровано з іншими продуктами від Google. Наприклад, запланувати зустріч можна за допомогою Google Календаря і відправити запрошення до інших користувачів через Gmail. А під час самої зустрічі ділитися файлами з Google Диску.

Інтерфейс Google Hangouts простий і лаконічний. За допомогою зрозумілих іконок можна легко почати розмову, запросити колег, відправити повідомлення у чаті. Взагалі користуватись Google Hangouts зручно та просто.

Але ця програма має суттєвий недолік. Багато користувачів жаліються на затримку відеопотоку між ведучим і слухачами тривалістю навіть до однієї хвилини. У такому форматі проводити відеоконференції, що передбачають спілкування між двома або більше сторонами, досить важко.

Користування Google Hangouts є повністю безкоштовним. Тут немає прихованих платежів або реклами.

7. ClickMeeting

Ще один популярний сервіс для веб-конференцій — ClickMeeting. З ним можна проводити як невеликі онлайн-наради на декілька осіб, так і масштабні конференції до 5 тисяч учасників.

Серед усіх сервісів відеоконференцій ClickMeeting має чи не найбільший перелік функцій. Окрім стандартних можливостей як-от чат, записування зустрічі, показ презентації і файлів, платформа пропонує і специфічні: синхронний переклад чату, адресна книга, виставлення рейтингу для проведеного вебінару.

Щоб спробувати всі функції, можна скористатися безплатним пробним періодом, який складає 30 днів.

У сервісі є 3 різні тарифи: від $25 до $165. У найдешевшому тарифі обмежується кількість ведучих, що можуть брати участь у трансляції; а також час для безперервного запису (до 4 годин). Також у ClickMeeting ви зустрінете додаткові платежі, наприклад, якщо вам потрібно більше місць для ведучих або місце на диску для запису трансляції.

Звісно, список сервісів відеоконференцій не обмежується тільки описаними у статті платформами. Але ми перерахували одні з найпопулярніших сервісів, які працюють на ринку вже не один рік. Тепер вибір за вами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *