Теми для вебінару

темы для вебинара

Визначиться з тематикою майбутніх вебінарів буває непросто: потрібно добре орієнтуватися в темі, вона повинна подобатися і, до того ж, користуватися попитом. Ми підготували 9 тем, які знаходяться в тренді. Саме вебінари на такі теми  найчастіше обговорюють та відвідують.

Управління особистими фінансами

Або просто тема грошей хвилює незалежно від статі, соціального статусу або місця проживання. Багатьом хочеться більше заробляти та розумніше витрачати дохід. Перевага цієї теми у багатогранності – тут можна проводити вибінари як про економію сімейного бюджету, так і про торгівлю на Forex тощо.

Підприємництво

Інфобізнес та інтернет-магазини – найчастіші теми на бізнес-вебінарах. Хоча проблеми і офлайн бізнесу також можуть успішно обговорюватися на онлайн-конференціях.

Збут

Логічне продовження попередньої теми. Збут – основа і суть будь-якого бізнесу. Підприємці охоче готові платити за ефективні та результативні прийоми збільшення збуту.

Маркетинг

Зараз бізнес масово переходить в інтернет. У зв’язку з цим у власників і маркетологів виникає безліч питань – які способи просування краще використовувати, як працює інтернет-реклама, як підвищити ефективність сайту та багато іншого.

Міжособистісні відносини

Інтерес до міжособистісних відносин проявлявся завжди, скільки існує суспільство. Але і зараз ці теми не менше актуальні. Як успішно вийти заміж, як побудувати гармонійну сім’ю, як конструктивно вирішувати конфліктні ситуації – ці теми день у день збирають на вебінар сотні учасників.

Особистісний ріст

Багато людей вже давно усвідомили, що кращі інвестиції, які вони можуть зробити – це інвестиції в себе. Тому охоче навчаються і удосконалюються. Тайм-менеджмент, продуктивність, розвиток пам’яті, мотивація, позитивне мислення – і це далеко не повний список тем, яким можна присвятити вебінари.

Дизайн і технології

Можна проводити вебінари на профільні теми (наприклад, розробка сайту або 3d технології), чи для більш широкої аудиториї – як зробити ефективну презентацію, робота в Photoshop, на що звертати увагу при виборі комп’ютера, телефону тощо.

Іноземні мови

В епоху глобалізації, в яку ми живемо, знання однієї, а то й двох іноземних мов є обов’язковим. Проте у людей не завжди є час і можливість відвідувати освітні курси або займатися з репетитором. У таких випадках вебінари просто незамінні. Якщо ви гарно володієте будь-якою іноземною мовою та маєте навики викладання, сміливо обирайте цю тему для інтернет-семінарів.

Спосіб життя

Правильне харчування, дієти, вегетаріанство, йога, медитації – з поширенням моди на здоровий спосіб життя, вебінари на ці теми відвідуються на ура.

Яку б тему ви не вибрали, головне – це ретельна підготовка і детальне опрацювання всіх етапів організації вебінару.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0