FAQ: Ведучі та модератори на вебінарі

veduchiy-na-webinari

Проводити вебінар набагато легше, коли у вас є помічник. Його називають модератор вебінару або адміністратор і його основна функція — вирішувати технічні та організаційні питання на вебінарі. У MyOwnConference немає поділу між модераторами та ведучими: модератор також може виходити в ефір, записувати трансляцію, модерувати чат. Тому додати або запросити помічників на вебінар можна в розділі «Мої ведучі».

1. Які функції доступні ведучому (модератору) в MyOwnConference?

Ведучі можуть виступати на вебінарі, робити запис, модерувати чат, показувати екран і презентації, робити опитування, зупиняти вебінар.

Варто зазначити, що запрошені ведучі мають доступ тільки до вебінарної кімнати. Кабінет належить тільки одному обліковому запису — одній людині. У другого ведучого немає доступу до вашого профілю.

2. Як додати ведучого на мій вебінар?

Для цього треба зайти в панель управління в розділ «Мої ведучі» та натиснути на кнопку «Додати нового ведучого». Потім вкажіть ім’я та прізвище: вони будуть вказані у вебінарній кімнаті під час трансляції. Пароль та ім’я користувача формуються автоматично, але при бажанні можете їх змінити. Також можна вказати країну та задати аватар (картинку, яка відображається замість відео).

vedychiy-webinary

3. Як запросити в кімнату іншого ведучого?

Ви можете запросити користувача по email. Для цього перейдіть в панель управління, розділ «Мої ведучі». У графі потрібного ведучого натисніть на кнопку «Відправити» в рядку «Ви можете відправити користувачеві запрошення стати ведучим вашого вебінару».

zaprosyty-po-email

Також ви можете надіслати ведучому посилання для входу в вебінарну кімнату. Для цього знайдіть в списку потрібного ведучого і в рядку «Ви можете скопіювати посилання для запрошення ведучого на вебінар» натисніть на кнопку «Копіювати посилання».

4. Що означає «Ви можете призначити запис ведучому …» в розділі «Записи вебінарів»?

Запис трансляції доступний тільки тому ведучому, який його створив. Якщо обрати «доступна всім», то його побачать усі ведучі.

5. Коли заходив до вебінарної кімнати, система видала помилку «Ви не можете в одному браузері входити відразу на кілька вебінарів». Що робити?

Це означає, що ви вже ввійшли на вебінар в іншій вкладці браузера. Щоб у вас з’явилася можливість зайти в вебінарну кімнату, перейдіть у панель управління і в розділі «Мої ведучі» натисніть на кнопку «Примусово вийти».

6. Як видалити ведучого з мого аккаунту в MyOwnConference?

Для цього в розділі «Мої ведучі» оберіть потрібного ведучого та натисніть на кнопку «Видалити обраних ведучих».

vudalutu-vedychuh

Модератор на вебінарі вирішує організаційні та технічні питання, тим самим дає можливість доповідачу зосередитися на виступі. Запрошуйте помічників на ваші заходи, а якщо виникнуть питання, пишіть нам в онлайн-консультант.

Сохранить

Сохранить

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0