Вебінарна кімната

Вебінарна кімната

Вебінарна кімната або конференц-кімната – це веб-сторінка, де проводиться вебінар, онлайн-конференція або нарада.

Зазвичай, вебінарна кімната включає в себе кілька частин:

  • Основного вікна, де відображається презентація.
  • Списку користувачів і модераторів.
  • Текстового чату, призначеного для спілкування з учасниками.
  • Відео потоку з ведучим.

вебінарна кімната

 

На що слід звертати увагу, обираючи вебінарну кімнату:

1. Місткість.

У першу чергу вам необхідно визначитися з кількістю учасників, які можуть відвідати ваш вебінар, і обрати вебінарну кімнату з відповідною кількістю місць. Якщо раптом виникне ситуація, що на онлайн-семінар зареєструється більше користувачів, ніж вміщує в себе кімната, то в такому випадку в більшості сервісів можна замовити додаткову кількість місць.

2. Дисковий простір.

Якщо ви плануєте під час вебінару транслювати лише відео і презентацію, то вам підійде будь-яка стандартна вебінарна кімната. У разі демонстрації декількох файлів Power Point, зображень та відео, вам необхідно обирати кімнату, враховуючи розмір дискового простору.

3. Мова інтерфейсу.

Учасники вебінару, перебуваючи в кімнаті для вебінару, не повинні відчувати мовних бар’єрів. Тому свій вибір слід зупинити на сервісі, що підтримує відразу кілька мов.

4. Можливість тест-драйву.

Більшість сервісів надають можливість тестувати вебінарну кімнату безкоштовно, що дозволить вам розібратися з усіма тонкощами її використання ще до початку вебінару.

Як працювати з вебінарною кімнатою

Для початку вам необхідно вибрати сервіс вебінарів. Для роботи з переважною більшістю сервісів необхідна попередня реєстрація. Після авторизації ви зможете використовувати основні функції вебінарної кімнати – показувати презентації, демонструвати екран, записувати трансляцію, спілкуватися в чаті тощо. Детальніше про вебінарну кімнату MyOwnConference можна знайти тут.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0