FAQ: Вебінари на смартфонах та планшетах

webinary-na-mobilnyh

MyOwnConference випустив мобільний додаток для Android. Слухачам більше не доведеться пропускати вебінари, навіть якщо вони знаходяться не біля комп’ютера. Брати участь в трансляціях можна з будь-якого місця, де є Wi-Fi або мобільний інтернет. Як підключитися до вебінару і які можливості доступні в мобільному додатку — відповіді на ці та інші питання знайдете в статті.

1. Чи зможе людина відвідати вебінар з Android-пристроїв?

Так. Для цього учаснику слід завантажити безкоштовний додаток з Google Play за посиланням. Щоб взяти участь у вебінарі, слухачеві слід підключити смартфон або планшет до Wi-Fi або мобільного інтернету. Необхідна мінімальна швидкість інтернету — 1 МБ за секунду.

2. Як можна брати участь у вебінарі з iPhone або iPad?

Встановити на iPhone або iPad браузер Puffin. Запустити програму на смартфоні або планшеті. Скопіювати посилання на вебінар і вставити його в рядок браузера.

3. Як підключитися до вебінару з мобільного додатку?

Відкрити програму MyOwnConference на смартфоні або планшеті. Скопіювати посилання на вебінар, яке ви отримали від ведучого. Вставити його в поле «посилання» у додатку. Вказати ім’я.

4. Які функції доступні для учасників у мобільному додатку?

Учасники можуть переглядати презентацію, слухати трансляцію, задавати питання в чаті і спілкуватися з іншими учасниками, брати участь в опитуваннях.

5. З мобільного додатку можна заходити в кімнату в якості ведучого?

Ні, додаток призначений тільки для участі.

Питання по використанню мобільного додатку MyOwnConference задавайте в онлайн-підтримку або по email contact@myownconference.ua.

Сохранить

Сохранить

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
0