Політика повернення коштів

Оскільки ми пропонуємо умови для повноцінного безкоштовного використання наших послуг, будь-яка оплата, зроблена на нашу користь, не підлягає поверненню. Ви платите за платний тариф тільки тоді, коли плануєте використовувати його розширені послуги.

Всі оплати ви робите самостійно за власним бажанням.

Підтвердження оплати означає, що ви визнаєте, що переконалися в якості запропонованих нами послуг і приймаєте умови Угоди користувача, Політики обробки та захисту даних, а також Політики повернення коштів.

Ми не стягуємо жодних автоматичних платежів. Тому поверненню не підлягає жоден з запропонованих тарифних планів, включаючи одноденні плани та функцію розширення місткості вебінарної кімнати.

Щоб ви були абсолютно впевнені в якості наших послуг, ми надаємо безплатний і безстроковий обліковий запис, який дозволяє користуватися всіма функціями панелі керування й вебінарної кімнати безкоштовно. Безплатним обліковим записом можна користуватися постійно, але з деякими обмеженнями.

Безкоштовний обліковий запис має такі обмеження:

  • не призначена для комерційного використання;
  • немає доступу до вебінарів у платні години;
  • не більше 20 хвилин запису вебінару;
  • не більше 20 учасників вебінару.
Всі інші інструменти надаються у повному обсязі.

Безкоштовний обліковий запис не обмежений у часі та не вимагає надання платіжної інформації для реєстрації. Завдяки цій можливості ви без жодного ризику можете протестувати наші послуги перед покупкою.

Ми не повертаємо коштів, навіть якщо ви внесли оплату і через кілька днів вирішили закрити обліковий запис. У такому випадку надалі ми не будемо стягувати оплату за наступний період, тому що, не запитуємо і не зберігаємо платіжної інформації, а отже не здійснюємо обробки платежів в автоматичному режимі.

У разі якщо Користувач вніс суму, яка перевищує ціну обраного тарифного плану, різниця зараховується на рахунок майбутнього користування акаунтом.

Перш ніж оплатити наші послуги, ми наполегливо радимо вам скористатися безкоштовним обліковим записом, щоб переконатися, чи наші послуги вам пасують.

Ми особливо уважно відстежуємо всі відгуки користувачів про наше програмне забезпечення. Якщо ви відправите нам повідомлення про помилку, будь-яке питання або пропозицію, то отримаєте швидку і компетентну відповідь наших фахівців служби технічної підтримки протягом 24 годин. Зазвичай більшість проблем, що виникають, вирішуються одразу в онлайн-чаті на нашому сайті, в панелі управління, вебінарній кімнаті або в Skype: myownconference.

Якщо Користувач порушує умови Угоди користувача, ми можемо припинити або тимчасово зупинити дію послуги з повідомленням або без, а також без повернення невикористаних коштів.


З Політики повернення коштів не може бути винятків.

Ми наполегливо рекомендуємо вам періодично ознайомлюватись з нашою політикою повернення коштів і можливими змінами у ній.

(Останнє редагування: 20 ,березня, 2020. Ревізія: 4.0)

Технічна підтримка
У вас увімкнено AdBlock або інший модуль для блокування реклами. Тому ви не бачите вікно Онлайн-консультанта на нашому сайті. Радимо вимкнути модуль або додати сайт myownconference.com.ua до списку виключень.
Онлайн консультант
Чат