Онлайн-семінар

Зробити свій курс доступним і водночас прибутковим просто — проводьте заняття в онлайн-аудиторії.

Що це?

Компанії, навчальні заклади, репетитори і тренери з усього світу вибирають для навчання своїх працівників і студентів онлайн-семінар. Цей метод дистанційного навчання робить можливим проведення будь-яких занять через інтернет. Створення власного курсу на платформі для онлайн-семінарів дозволяє навчати одночасно навіть декілька тисяч студентів.

Які переваги використання?

Презентації, відео, тести, показ екрана, чат, а також можливість переглядати запис заняття декілька разів роблять онлайн-семінар ефективним і динамічним.

Ви можете легко спостерігати за успіхами учнів і спілкуватися з ними усіма.

Онлайн-семінар є економним і просто незамінним, якщо потрібно провести тренінг для персоналу, особливо в організаціях і частою зміною кадрів.

Місце проведення не має значення — ви завжди виглядатимете професійно.

Ніхто не спізнюється на зустрічі — завдяки мобільному додатку можна долучитися до заняття навіть за допомогою телефону.

Завдяки онлайн-семінарам, студенти курсів можуть ефективно, зручно і досить дешево навчатись.

Як це працює?

  1. Підготуйте і створіть онлайн-семінар в особистому кабінеті.
  2. Відправте посилання з запрошенням до учасників.
  3. Завантажте потрібні матеріали.
  4. Проведіть семінар, запрошуючи до діалогу будь-кого зі слухачів та ведучих.
  5. Проводьте тести та використовуйте інші інструменти в онлайн-аудиторії, щоб зробити онлайн-семінар більш продуктивним і захопливим.

Якщо ви тренер, репетитор, працюєте у HR або займаєтесь розвитком свого бренду чи фірми, спробуйте і переконайтеся у перевагах, які забезпечує проведення онлайн-семінарів: ефективність і зручність, простота організації та прибутковість.

Перевірити, як це працює

Проводьте лекції та семінари, тестування та опитування, створюйте відеокурси та спілкуйтесь зі студентами з усього світу не виходячи з дому.

Для забезпечення якості роботи веб-сайту ми використовуємо файли cookies. Якщо ви згодні, просто продовжуйте використовувати сайт. Якщо бажаєте отримати більш детальну інформацію, натисніть сюди.

Технічна підтримка
У вас увімкнено AdBlock або інший модуль для блокування реклами. Тому ви не бачите вікно Онлайн-консультанта на нашому сайті. Радимо вимкнути модуль або додати сайт myownconference.com.ua до списку виключень.
Онлайн консультант
Чат