Поширені запитання

Пошук не дав результатів :(

Пробний план

Який термін дії безплатного тарифного плану?

Термін дії безплатного акаунта не обмежений. Ви зможете користуватися можливостями нашого сервісу безоплатно на постійній основі.

Як виглядатиме кімната для учасників вебінару?

Для того щоб побачити, як виглядає кімната для учасників вебінару, відкрийте гостьове посилання в іншому браузері або зробіть тестовий запис.

Які обмеження є у безплатного тарифного плану?

 • не більше 20 хвилин запису вебінару;
 • не більше 20 учасників вебінару.

Усі інші інструменти надаються у повному обсязі.

Оплата сервісу

Яким є термін дії планів в MyOwnConference?

В MyOwnConference є три типи тарифів: одноразові, на місяць та річні. Річні плани мають термін дії 365 днів, плани на місяць — 30 днів, одноразові — 24 години з моменту оплати.

Яким чином здійснюється оплата?

Здійснити оплату можна за допомогою платіжної системи, яка обслуговує картки Visa, MasterCard; через WebMoney або PayPal.

Зверніть увагу, карта VISA ELECTRON не діє для оплати в інтернеті. Для оплати сервісу використовуйте VISA CLASSIC.

Сплатити за сервіс можна за допомогою банківського переказу. Для цього в розділі Профіль активуйте пункт Реквізити юр. особи. Впишіть до поля реквізити. Після цього перейдіть до розділу Оплата і виберіть потрібний план. Далі натисніть на пункт Банківський переказ. Сплатіть послуги MyOwnConference в банку за допомогою отриманого рахунку-фактури. Зверніть увагу, що сплачуючи за допомогою банківського переказу, зарахування коштів і активування вашого акаунту відбудеться протягом 3-7 банківських днів.

Як отримати знижку на оплату сервісу?

Купуючи будь-який тарифний план на 2 місяці, діє знижка у розмірі 5; сплачуючи за 3 місяці — 10%. Купуючи акаунт на пів року, ви отримаєте 15% знижки, а після сплати за рік наперед одним платежем — 20%.

Як купити додаткові місця на вебінарі?

Під час вебінару ви завжди можете купити додаткові 100 місць. Для цього в правому верхньому кутку натисніть кнопку меню і виберіть пункт Купити додаткові місця. Після вдалої оплати ваша вебінарна кімната буде залишатися збільшеною на 100 місць протягом наступних 5 годин. Покупка додаткових місць не призводить до збільшення тривалості запису вебінару в безплатних тарифах.

Які є обмеження щодо кількості вебінарів?

У нас немає жодних лімітів на кількість вебінарів, які ви можете провести у нас. Ви маєте змогу проводити необмежену кількість вебінарів у рамках будь-якого плану.

Чи можу я оплатити сервіс криптовалютою?

Так, ми приймаємо оплату в BTC (Bitcoin) і ETH (Ethereum) за поточним курсом на день оплати. За платіжною адресою звертайтеся до онлайн-підтримку.

Загальні запитання про сервіс

Якою є затримка зв’язку під час вебінару?

Ми забезпечуємо передачу сигналу в режимі реального часу (затримка менше ніж 1 секунда). Для цього браузер ведучих має підтримувати технологію WebRTC. Відсутність цієї технології призведе до затримки передачі відео та звуку від 4 до 7 секунд.

Наскільки платформа є захищеною?

Ми використовуємо передові технології захисту даних користувачів. Вся ваша інформація, завантажені презентації, відеоролики, файли, а також відео та звук захищено SSL-сертифікатами і найнадійнішим шифруванням AES-128 (Advanced Encryption Standard).

Якою буде якість мовлення?

У нашому сервісі ми використовуємо систему адаптивного стискання відео та звуку, тому якість мовлення під час вебінару залежить від швидкості вашого інтернет-з'єдання. Для трансляції з максимальною якістю швидкість інтернету повинна становити не менше ніж 2 МБ (якщо ви будете використовувати камеру під час виступу). Для трансляції без використання камери це значення може бути на багато нижчим і становити усього 100 Кбіт.

Зверніть увагу!

Якщо декілька учасників входять на вебінар з однієї IP-адреси, інтернет-з’єднання ділиться на кількість підключень. У цьому випадку ми не гарантуємо якість звуку і зображення на вебінарі.

Для проведення корпоративних заходів радимо використовувати інтернет зі швидкістю 50 Мбіт и вище.

Файли яких форматів підтримує сервіс?

Ви можете завантажувати і використовувати в своїх вебінарах файли наступних форматів:

 • презентації: .ppt  .pptx  .pdf  .odp  .png  .jpg 
 • відео та аудіо: .mp4  .mp3

Як довго зберігаються матеріали в панелі керування?

Після закінчення терміну дії акаунта, доступ до файлів у панелі керування буде закрито. Ви можете відновити доступ до них протягом 180 днів за умови оплати послуг сервісу.

Як довго зберігаються записи вебінарів?

Час зберігання записів вебінарів для будь-якого тарифу становить 180 днів (6 місяців). Після цього часу запис автоматично видаляється.

Мобільний додаток

Чи можна брати участь у вебінарі з телефону чи планшету?

Для участі у вебінарі з мобільного пристрою необхідно відкрити посилання на вебінар у браузері. Ми рекомендуємо використовувати браузери Chrome або Firefox для пристроїв на базі Android та Safari для iOS. Учасникам будуть доступні усі функції, що і в комп’ютерній версії вебінару.

Як брати участь у вебінарі з мобільного пристрою?

 1. Відкрити браузер;
 2. Скопіювати посилання на вебінар, яке надали організатори вебінару;
 3. Вставити його в адресний рядок браузеру;
 4. Вказати ім'я.

Чи можна проводити вебінар з мобільних пристроїв?

Так, ви можете проводити вебінари зі смартфона і планшета у мобільному браузері без завантаження додатку. Вам будуть доступні всі функції і можливості, що й у версії для комп'ютера.
Для максимально комфортного проведення вебінарів на мобільних пристроях рекомендуємо використовувати останні версії браузерів: Google Chrome, Mozilla Firefox або Yandex Browser.

Технічні питання

Чому на записі вебінару не видно камери ведучого?

Під час вебінару у ведучого було погане інтернет-з'єднання. У такому випадку відео з камери ведучого не записується, щоб забезпечити високу якість запису загалом, а також зберегти найважливіше на вашому вебінарі — звук.

Що робити, якщо не вдається під'єднати мікрофон та камеру в Google Chrome, Mozilla Firefox і Yandex Browser?

У Google Chrome, Mozilla Firefox і Yandex Browser необхідно підтвердити доступ до вашої камери та мікрофону в спливаючому рядку браузера у верхній частині екрану. Підтвердження відбувається натисканням на кнопку "Allow".

Що робити, якщо вебінар не працює?

Наше програмне забезпечення для проведення вебінарів зазвичай працює з будь-яким браузером та на будь-якій платформі. Наша команда бета-тестування намагається перевірити працездатність платформи на всіх доступних на сьогодні операційних системах і браузерах. Але, на жаль, іноді трапляються винятки. Наприклад, вебінар не працюватиме, якщо:

 • Ваш браузер не підтримує HTML5, або у вас вимкнено підтримку та виконання JavaScript сценаріїв.
 • У вашому браузері встановлено розширення, таке як AdBlock, uBlock, uMatrix, NoScript.

Якщо ви або хтось із ваших слухачів зіштовхнулися з подібними проблемами під час використання нашої платформи, будь ласка, зв'яжіться з нашою технічною підтримкою. Ми зробимо усе можливе, щоб допомогти вам якомога швидше.

Що робити, якщо файл не завантажується?

Перевірте, до якого розділу ви хочете завантажити файл. Неможливо завантажувати відеоматеріали у розділ презентацій, презентації у розділ файлів тощо;

 • Якщо не завантажується презентація, перевірте, чи відповідає її формат допустимому;
 • У розділ відео/аудіо можна завантажити лише файли форматів MP4 та MP3;

Що робити, якщо у завантаженій презентації не видно слайди?

Така проблема може виникнути, якщо на комп'ютері невірно налаштовані дата та час. Вам необхідно в налаштуваннях вашого комп'ютера вибрати пункт "отримувати дату та час з сервера" або встановити точний час та дату вручну. Необхідність мати в налаштуваннях точну дату та час пов'язана з безпекою сервісу та неможливістю переглядати завантажені вами матеріали поза вашим вебінаром.

Чому на iPhone та iPad учасник чує тільки одного з ведучих?

З технічних обмежень iPhone та iPad підтримують тільки кімнати з одним ведучим. Коли на вебінарі виступає 2 і більше ведучих, то чути тільки одного ведучого або декількох, але по черзі. У цій ситуації, учасник вебінару має самостійно вмикати й вимикати камери інших ведучих. Незабаром ми випустимо додаток на iPhone та iPad, що ров’яже цю проблему.

Чому після завантаження презентація може зникнути?

Можливо, під час створення презентації на неї було встановлено пароль. Наша система не може відкривати захищені таким чином файли. Тому перед завантаженням перевірте, чи не встановлено пароль на вашу презентацію.

Чому я не можу зайти на вебінар?

Якщо ви є відвідувачем вебінару, така ситуація може виникнути у тому разі, коли ведучий заборонив вам доступ до вебінару. У цьому випадку необхідно зв'язатися з організацією, яка надала посилання на вебінар, та з'ясувати причину блокування.

Також, можливо, ви не можете зайти на вебінар, оскільки ваш системний адміністратор закрив доступ до всього, що прямо не дозволено керівництвом. У такому разі, попросіть його відкрити доступ до наступних доменних імен:
*.moc.ac
*.mywebinar.io
*.mywebinar.net
*.mywebinar.live
*.mywebinar.com
*.myownconference.com.ua
*.myownconference.net
*.myownconference.org

Чому деяких учасників "викидає" з кімнати, або вони не бачать ведучого?

Наше програмне забезпечення транслює зображення вашої камери з найбільш можливою якістю. Така трансляція вимагає гарної якості інтернет-з'єднання, оскільки використовує чималу кількість інтернет-трафіку. Якщо швидкість інтернет-з'єднання недостатньо висока:

 • Учасника буде регулярно "викидати" з кімнати. У цей час ведучому у кімнаті буде видно, як користувач то виходить, то входить до кімнати.
 • В учасника картинка камери ведучого "зависає" або її зовсім не видно. Через це учасники пишуть у чаті "висить", "пропало зображення", "гальмує" і т. д.

Якщо у вас в кімнаті багато таких учасників, тоді під час трансляції увійдіть до налаштувань камери, натиснувши на іконку шестерні та встановіть якість 180p. Це дозволить знизити навантаження на інтернет-з'єднання у вас й у ваших учасників.

Яка має бути швидкість інтернет-з’єднання для правильної роботи вебінарної кімнати?

Необхідна швидкість з’єднання залежить від режиму, який використовується на вебінарі, та кількості ведучих. Вивантаження (від вас)   Завантаження (до вас) Мовлення з мікрофоном і камерою
Ведучий Ведучий Учасник
1 ведучий 1 Мбит/с 2 Мбит/с 2 Мбит/с
2 ведучих 1 Мбит/с 4 Мбит/с 4 Мбит/с
3 ведучих 1 Мбит/с 6 Мбит/с 6 Мбит/с
4 ведучих 1 Мбит/с 8 Мбит/с 8 Мбит/с
5 ведучих 1 Мбит/с 10 Мбит/с 10 Мбит/с
6 ведучих 1 Мбит/с 12 Мбит/с 12 Мбит/с
7 ведучих 1 Мбит/с 14 Мбит/с 14 Мбит/с
8 ведучих 1 Мбит/с 16 Мбит/с 16 Мбит/с
9 ведучих 1 Мбит/с 18 Мбит/с 18 Мбит/с
Мовлення з мікрофоном, камерою і показом робочого столу
Ведучий Ведучий Учасник
1 ведучий 2 Мбит/с 3 Мбит/с 3 Мбит/с
2 ведучих 2 Мбит/с 5 Мбит/с 5 Мбит/с
3 ведучих 2 Мбит/с 7 Мбит/с 7 Мбит/с
4 ведучих 2 Мбит/с 9 Мбит/с 9 Мбит/с
5 ведучих 2 Мбит/с 11 Мбит/с 11 Мбит/с
6 ведучих 2 Мбит/с 13 Мбит/с 13 Мбит/с
7 ведучих 2 Мбит/с 15 Мбит/с 15 Мбит/с
8 ведучих 2 Мбит/с 17 Мбит/с 17 Мбит/с
9 ведучих 2 Мбит/с 19 Мбит/с 19 Мбит/с
Мовлення з мікрофоном, камерою і показом відео або YouTube
Ведучий Ведучий Учасник
1 ведучий 2 Мбит/с 3 Мбит/с 3 Мбит/с
2 ведучих 2 Мбит/с 5 Мбит/с 5 Мбит/с
3 ведучих 2 Мбит/с 7 Мбит/с 7 Мбит/с
4 ведучих 2 Мбит/с 9 Мбит/с 9 Мбит/с
5 ведучих 2 Мбит/с 11 Мбит/с 11 Мбит/с
6 ведучих 2 Мбит/с 13 Мбит/с 13 Мбит/с
7 ведучих 2 Мбит/с 15 Мбит/с 15 Мбит/с
8 ведучих 2 Мбит/с 17 Мбит/с 17 Мбит/с
9 ведучих 2 Мбит/с 19 Мбит/с 19 Мбит/с

Що робити, якщо у мене або в учасників низька швидкість інтернету?

В такому разі використовуйте Альтернативну технологію. Ця технологія забезпечує більш стабільний зв'язок навіть за низької швидкості інтернету. Активувати Альтернативну технологію можна в налаштуваннях вебінарної кімнати. Для цього ознайомтеся з інструкцією або зв'яжіться з нашою технічною підтримкою.

Учасники скаржаться на хрипи мікрофона. Як цьому зарадити?

Для початку зменште гучність динаміків. Для цього скористайтеся регулятором гучності мікрофона над кнопкою Говорити. Якщо проблема все ще залишається, будь ласка, зверніться до служби підтримки.

У браузері Opera немає ані звуку, ані відео від ведучого. В чому може бути проблема?

Можливо, у вас в браузері Opera включено VPN, який блокує технологію передачі звуку і відео WebRTC. Щоб в Опері працювали WebRTC разом з VPN, потрібно відкрити розширені налаштування браузера і в розділі Безпека активувати перший пункт Використовувати будь-який відповідний мережевий інтерфейс (рекомендовано).

Чути клацання в прямому ефірі й/або на записи, що робити?

Щоб уникнути клацань під час вебінару й/або на записі, вам необхідно зменшити якість трансльованого відео з камери. Для цього в вебінарній кімнаті відкрийте налаштування і виберіть менше значення в пункті Якість. Якщо ви виступаєте тільки зі звуком без відео, а клацання все одно зберігається, то рекомендуємо вам вимкнути всі невикористовувані програми і максимально розвантажити інтернет: закрити всі непотрібні вікна та вкладки браузера та зупинити завантаження файлів.

Чому вебінар не працює на Windows XP?

Windows XP більше не підтримується компанією Microsoft. Браузери більше не оновлюються на Windows XP, а тому ми не можемо гарантувати роботу нашого сервісу. Щоб проводити вебінари й брати в них участь, оновіть вашу операційну систему до останньої версії або використовуйте інший пристрій.

Панель управління

Як записати вебінар?

Для запису вебінару потрібно під час проведення вебінару натиснути кнопку "Записати". Після цього почнеться відлік тривалості запису. Для закінчення запису потрібно натиснути на цю кнопку. Почати та зупинити запис може будь-хто з присутніх у кімнаті ведучих.

Після завершення запису його автоматично буде відправлено на конвертацію. Записаний вебінар стане доступним для завантаження в панелі керування, а також у самій кімнаті у форматі MP4. Крім того, існує можливість переглядати запис онлайн, а також відтворювати його під час інших вебінарів.

Що входить до запису вебінару?

Ви вирішуєте самі, як виглядатиме запис вашого вебінару. Ви можете записувати область для показу матеріалів, камеру, чат, список учасників і ведучих. Мінімальний час для запису відео з камери становить 1 хвилину.

Важливо! Якщо якість запису не відповідає вашим очікуванням, це НЕ є підставою для повернення грошей за користування сервісом. Тому радимо спочатку скористатися безплатним тестовим періодом, щоб ознайомитись з усіма можливостями та нюансами роботи з системою.

Як завантажити презентацію?

У вебінарній кімнаті натисніть кнопку Матеріали, далі виберіть вкладку Документи і натистніть на значок "+". У вікні, яке з'явиться, виберіть необхідні файли.

Файли якого розміру можна завантажити?

Система дозволяє завантаження презентацій розміром до 100 Мб та кількістю слайдів не більше 250. Відеофайл повинен бути не більшим ніж 1 ГБ.


Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб.

Для забезпечення якості роботи веб-сайту ми використовуємо файли cookies. Якщо ви згодні, просто продовжуйте використовувати сайт. Якщо бажаєте отримати більш детальну інформацію, натисніть сюди.

Технічна підтримка
У вас увімкнено AdBlock або інший модуль для блокування реклами. Тому ви не бачите вікно Онлайн-консультанта на нашому сайті. Радимо вимкнути модуль або додати сайт myownconference.com.ua до списку виключень.
Онлайн консультант
Чат