Угода користувача

Платформа для вебінарів MyOwnConference надає послуги на підставі цієї Угоди, яка разом з нашою Політикою безпеки регулює Ваші відносини з платформою для вебінарів MyOwnConference. Якщо Ви плануєте або продовжуєте використовувати наш сайт, панель керування, вебінарну кімнату або будь-які інші наші послуги, Ви автоматично погоджуєтеся з положеннями цієї Угоди.

Для укладення договору Вам не потрібно його підписувати, досить лише висловити свою згоду, поставивши відповідну позначку під час реєстрації. Якщо Ви не згодні з положеннями цієї Угоди, не використовуйте наш сайт, панель керування, вебінарну кімнату або будь-які інші наші продукти.

Терміни та визначення

  • Угода — цей документ, який опубліковано на цій сторінці сайту; договір між Користувачем (Вами) і Сервісом (нами) на надання інформаційних послуг, який укладається через підтвердження цієї угоди.;
  • Сервіс, MyOwnConference, ми — компанія UAB "Akovana", яка є постачальником сервісу MyOwnConference, зареєстрована за адресою Ukmergės g. 223-2, LT-07156 Vilnius.
  • Користувач, Ви — особа, яка прийняла цю Угоду, споживач послуг, що надаються за цією Угодою.
  • Обліковий запис Користувача, акаунт — сукупність персональних даних Користувача, а також файлів на серверах Сервісу, безпосередньо пов'язаних із забезпеченням доступу Користувача до послуг Сервісу.

1. Загальні положення

Поставлена позначка під час реєстрації означає згоду з усіма пунктами цієї Угоди. Якщо Ви використовуєте наш сайт https://myownconference.com.ua, панель керування https://cp.myownconference.com.ua, https://cp.mywebinar.com, вебінарну кімнату https://go.myownconference.com.ua, https://go.mywebinar.com або будь-які інші наші послуги, Ви автоматично погоджуєтеся прийняти цю Угоду, яка разом з нашою Політикою безпеки регулює Ваші відносини з MyOwnConference. Переконайтеся, що Ви маєте права та повноваження, щоб прийняти цю Угоду, і готові дотримуватися всіх положень, правил і умов.

Вміст цього сайту призначено для отримання загальної інформації про надані послуги та умови їх використання. Зміст сторінок може змінюватися нами в будь-який час і без попереднього повідомлення.

Сервіс призначено для використання особами, які досягли 18 років. Особи, які не досягли 18-річного віку, можуть користуватися нашим Сервісом за згодою і під наглядом своїх законних представників. Просимо неповнолітніх не розголошувати нам або нашим користувачам будь-яку інформацію, зокрема особисті дані. У разі порушення нашого прохання ми не будемо нести жодної відповідальності за збереження і використання інформації, яку надасть неповнолітній; крім того інформацію та повідомлення від таких користувачів буде проігноровано.

2. Термін

Ця Угода діє з моменту створення облікового запису Користувача і до моменту його повного видалення.

Обліковий запис Користувача може бути видалено лише Користувачем з його профілю, або Сервісом після попередження. Попередження про видалення виконується через акаунт Користувача, а також дублюється електронною поштою.

3. Умови повернення коштів

Будь-яка оплата, зроблена на користь MyOwnConference, не підлягає поверненню, оскільки в MyOwnConference Ви платите за сервіс тільки тоді, коли плануєте його використовувати. Натомість ми надаємо Користувачеві безплатний безстроковий акаунт, який дозволяє користуватися всіма функціями вебінарної кімнати безплатно. Безплатний акаунт не обмежений у часі та не вимагає подання платіжної інформації для реєстрації. Завдяки цій можливості Ви без жодного ризику можете протестувати MyOwnConference перед покупкою або продовжувати використовувати безкоштовний акаунт протягом необмеженого часу.

Детальніше про політику повернення коштів можна прочитати на цій сторінці.

4. Права та обов'язки Сервісу

Сервіс прагне забезпечити максимально стабільний рівень доступності послуг і продуктивності, але не несе відповідальності за невиконання або затримку у виконанні зобов'язань у зв'язку з обставинами, що не залежать від нас (форс-мажор), такими як: неякісне інтернет-з’єднання ведучого або учасників під час проведення заходів, відсутність мікрофона, камери та іншого обладнання у Користувача, слабка потужність обладнання Користувача, DDoS-атаки на використовувані дата-центри, пожежі, повені, страйки, військові дії, відсутність або затримка послуг третіх осіб і т.д.

Сервіс не несе відповідальності за будь-які помилки, пошкодження або інші непередбачувані ситуації, що виникли через неправильне використання Користувачем послуг, що надаються.

На підставі власного рішення, у зв'язку з незаконним або образливим змістом вебінарів, послугу буде тимчасово зупинено або припинено з повідомленням або без, а також без повернення невикористаних коштів.

5. Права та обов'язки Користувача

Користувач несе особисту відповідальність за зміст проведених вебінарів.

Користувач зобов'язується не користуватися послугою в будь-яких незаконних цілях.

Користувач зобов'язується не зловживати послугами, в тому числі спільним доступом до облікового запису з іншими користувачами, які будуть потім використовувати його для своїх власних цілей.

Ви є єдиним авторизованим користувачем облікового запису та зобов'язуєтеся підтримувати актуальну та вірну інформацію в своєму профілі, а також оплачувати продовження послуги не пізніше, ніж за три дні до закінчення терміну дії послуги.

Користувачеві заборонено використовувати Сервіс і нашу систему розсилки для відправлення, розміщення та розповсюдження спаму або іншої не дозволеної рекламної інформації. У разі надходження скарги на Користувача за заборонені дії, ми маємо право відключити акаунт Користувача без повернення будь-яких коштів.

Користувачеві заборонено чинити будь-які дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Сервісу і нашого сайту, а також робити спроби обійти встановлені Сервісом технічні обмеження.

Забороняється використовувати наш сайт і платформу таким чином, який навмисно або ненавмисно порушує чинне законодавство ЄС, умови цієї Угоди, права MyOwnConference або права третіх осіб, авторське право; вживати заходів, які можуть завдати шкоди або призвести до відповідальності MyOwnConference або третіх осіб.

Неавторизоване використання цього сайту або послуг, що надаються, може призвести до висування вимог про відшкодування збитків або до порушення кримінальної справи.

Користувач несе відповідальність за всі негативні наслідки та витрати, понесені Сервісом через незаконну діяльність Користувача, включаючи судові витрати і гонорари адвокатам.

Користувач самостійно підтримує роботу своєї електронної пошти на поштовому ресурсі, яким він користується, і регулярно, не рідше ніж один раз на три дні, отримує та ознайомлюється з отриманими повідомленнями.

6. Політика авторських прав

Замовник не має права розміщувати або відтворювати будь-який захищений авторським правом матеріал, торговельні марки без отримання попередньої згоди від правовласників.

У випадку порушення Замовником даного пункту, Виконавець має право застосувати заходи згідно з пунктом 4 даного Договору.

7. Ціни та умови оплати

Прийняття цієї Умови користувача означає згоду з тим, що Ви особисто сплачуєте послуги Сервісу згідно з тарифами, що їх встановлено на сайті MyOwnConference. Ціни вказано з урахуванням ПДВ. Ви платите за Сервіс тільки тоді, коли плануєте його використовувати. Сервіс не знімає жодних автоматичних платежів.

Виконавець обслуговує клієнтів тільки на умовах передоплати і залишає за собою право відмовити будь-якому клієнту, вказавши причину відмови.

Виконавець може змінювати тарифи на надавані послуги через 30 днів після повідомлення клієнта електронною поштою. Якщо Замовник не скасував своє замовлення протягом цього часу, це означає, що він приймає нові ціни.

Виконавець має право припинити або зупинити дію послуги після закінчення 3 днів простроченої заборгованості.

Після оплати ви можете завантажити рахунок-фактуру в особистому кабінеті. Подивитись, як буде виглядати документ, ви можете тут. Зверніть увагу, що MyOwnConference не є платником ПДВ.

8. Конфіденційність і згода на обробку персональних даних

Вся інформація, надана Сервісу Користувачем, призначена виключно для використання в Сервісі, залишиться конфіденційною і не буде надана третім особам без дозволу Користувача або без надання рішення суду.

Приймаючи цю угоду, Користувач погоджується на розкриття інформації податковим установам у разі, якщо така необхідність виникне.

Автоматично Сервіс не збирає і не використовує жодної інформації за винятком файлів cookie, які зберігаються на комп'ютері Користувача і можуть бути видалені Користувачем у будь-який час.

Персональні дані Користувача обробляються у ЄС відповідно до Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 «Про захист фізичних осіб стосовно обробки персональних даних і про вільний обіг таких даних, а також про скасування Директиви 95/46 / ЄС (загальний регламент про захист даних) після надання даних Користувачем за адресою documents@myownconference.com або після того, як Користувач висловив згоду, поставивши позначку у відповідному полі у формі реєстрації або в інших формах на сайті, призначених для збору даних. Дані можуть використовуватися тільки в зазначених цілях. Адміністратором персональних даних є UAB "Akovana", зареєстроване за адресою Ukmergės g. 223-2, LT-07156 Vilnius.

Адміністратором персональних даних учасників вебінарів є Користувач.

MyOwnConference обробляє і зберігає дані учасників як особа, якій Користувач доручив їх зберігання та обробку.

Користувач має право доповнити, змінити, видалити свої дані з Сервісу або тимчасово зупинити обробку даних, отримати інформацію про цілі та способи обробки даних. Для цього треба написати запит на адресу: support@myownconference.com.ua.

Видалення даних з Сервісу одночасно призведе до повного видалення облікового запису Користувача, а також будь-яких завантажених ним файлів з серверів Сервісу.

Детально про те, яку інформацію ми збираємо і з якою метою використовуємо, можна прочитати в документі Політика безпеки.

9. Обмеження відповідальності

Сервіс не несе відповідальності за будь-які збитки, включно з втраченою вигодою або втратою даних Користувача, з вини Користувача або третіх осіб.

Відповідальність Сервісу щодо Користувача обмежена лише вартістю (сумою в грошовому вираженні) наданих Користувачеві послуг.

Ані ми, ані треті особи не даємо жодних гарантій щодо точності, актуальності та повноти інформації, представленої на сайті. Ви визнаєте, що інформація або матеріали на сайті можуть містити помилки, і ми не несемо відповідальності за допущені неточності.

Час від часу, на цьому сайті можуть зустрічатися посилання, що ведуть на інші інтернет-джерела. Ці посилання надаються виключно для Вашої зручності — для отримання додаткової інформації. Це означає, що ми не рекламуємо інші сайт(и). Ми не несемо жодної відповідальності за зміст згаданих сайтів.

Ви несете повну відповідальність за використання, копіювання та поширення будь-якої інформації або матеріалів цього сайту, панелі керування, вебінарной кімнати або будь-яких інших послуг Сервісу. Відповідність інформації цього сайту про будь-які товари або послуги, визначається Вами самостійно, на підставі Ваших вимог.

10. Підтримка

Сервіс надає технічну підтримку Користувачеві електронною поштою, через обліковий запис, а також онлайн-чат. Відповідь на запит Користувача може бути вислана Сервісом у робочі дні протягом 12 годин, у вихідні — 24 годин з моменту оформлення заявки на технічну підтримку.

11. Повідомлення

Всі повідомлення та питання повинні направлятися на адресу contact@myownconference.com.ua з повним описом проблем, що виникли, в тому числі технічних.

12. Спори

Сервіс не гарантує 100% вирішення всіх питань на користь Користувача, але докладає всіх зусиль для вирішення проблем у найкоротший строк. У разі виникнення спірних питань, які потребують залучення державних органів, Користувач погоджується з тим, що спірне питання буде регулюватися відповідно до чинного законодавства ЄС.

13. Uptime або робота без збоїв

З метою постійного поліпшення якості послуг, Сервіс може самостійно змінювати або додавати послуги в будь-який час без попереднього повідомлення.

Недоступність платформи, неможливість використання платформи для вебінарів з аудіо, відео або аудіо та відео з вини Сервісу, а не Користувача, не може перевищувати 14 годин протягом 7 днів.

Сервіс не може вплинути на проблеми або неможливість використання платформи для вебінарів через несправність обладнання Користувача, неякісне інтернет-з’єднання у ведучих або учасників вебінару. Такі випадки можуть бути розглянуті в індивідуальному порядку.


(Останнє редагування: 23 жовтня, 2019. Ревізія: 2.2)

Для забезпечення якості роботи веб-сайту ми використовуємо файли cookies. Якщо ви згодні, просто продовжуйте використовувати сайт. Якщо бажаєте отримати більш детальну інформацію, натисніть сюди.

Технічна підтримка
У вас увімкнено AdBlock або інший модуль для блокування реклами. Тому ви не бачите вікно Онлайн-консультанта на нашому сайті. Радимо вимкнути модуль або додати сайт myownconference.com.ua до списку виключень.
Онлайн консультант
Чат